Dizajn & Redizajn
Poradenstvo v interiéri

Sme tu pre všetkých, ktorí potrebujú pomôcť správne vybrať, skombinovať a doladiť to, čo zmení prázdny neosobný priestor na harmonické a trendy bývanie alebo príjemné či reprezentatívne firemné priestory. Naše služby využijete pred bežným maľovaním, čiastočnou zmenou dizajnu ale aj pri architektonickom návrhu novostavby s kompletným riešením.

čítať viac menej Materiály pre interiér
image

Chcete zmenu v interiéri, no neviete kde začať a architekt je pridrahý?

image

Chystáte sa maľovať, ale neviete ako vybrať a skombinovať tie správne odtiene farieb?

image

Viete, čo sa vám páči, ale nie ste interiérový dizajnér a potrebujete poradiť?

image

Máte nápad, ako skrášliť bývanie, no nie ste si istí, či bude spolu všetko ladiť?

Bezplatné poradenstvo

u nás na predajni

Ak máte aspoň približnú predstavu, čo by ste chceli a plánujete riešiť menšie úpravy, sme tu pre vás. Aj na základe fotografií miestnosti poradíme, ako vybrať tie najvhodnejšie farby, ako ich medzi sebou vhodne zladiť a skombinovať. Napríklad s tapetami. Úpravy navrhneme tak, aby ladili aj s existujúcim nábytkom, podlahami či doplnkami, ktoré meniť nebudete – s dôrazom na to, aby ste mali z miestnosti pocit, po ktorom túžite.

čítať viac menej

Individuálna konzultácia

priamo u vás

Vaša predstava o priestore získa jasné kontúry! Zoberieme do úvahy veľkosť miestnosti, osvetlenie priestoru, farbu a vzor podlahy, aktuálny nábytok, ale aj potrebnú odolnosť povrchov (podľa toho, či máte malé deti, domáceho miláčika, namáhané steny schodiska a pod....) a navrhneme, aké farby a materiály použiť tak, aby výsledok zodpovedal vašim prianiam a potrebám. Táto služba je spoplatnená. Návrh doladenia, farebnosti a vyšperkovania bývania stojí 30€/hodinu s DPH. Obvykle konzultácia netrvá viac ako dve hodiny.

čítať viac menej

Kompletný dizajn na mieru

priamo v byte či na stavbe

Na to, aby sa váš interiér stal priestorom, ktorý sa vám naozaj páči a reprezentuje vás, potrebujete vybrať a vzájomne zladiť mnoho prvkov. Všetky spolu úzko súvisia. Do úvahy je potrebné brať od podlahy až po strop všetko, čo sa bude v miestnosti nachádzať. Kresbu dreva a farebnosť podláh a nábytku treba doplniť vhodnou farebnosťou stien a vyvážiť vzormi tapiet a textílií. Vybrať správne nie je jednoduché. Spoločne si priamo na mieste vybudujeme dizajn, ktorý bude premyslený do detailov. Všetko bude ladiť so všetkým tak, aby vznikol harmonický celok a štýl, ktorý sa vám páči. Až na mieste je to správne svelo, priamo na steny priložíme vzorkovnice a odskúšame tie správne odtiene. Vaša predstava o priestore získa jasné kontúry! Vysvetlíme a navrhneme aj potrebnú odolnosť farieb a povrchov a navrhneme komplet všetko tak, aby výsledok zodpovedal vašim prianiam a potrebám.

čítať viac menej

Dodanie a archiváciu odtieňov farieb a materiálov na mieru

nadštandardné služby

Či už sa rozhodnete len pre nákup, či poradenstvo alebo konzultáciu, všetky použité materiály objednáme, dodáme a farebné odtiene zaarchivujeme pre prípad, že by ste ich neskôr potrebovali. Preto vám aj po rokoch vieme namiešať presne ten istý odtieň , ktorý ste si obľúbili, alebo na prípadnú opravu. Dbáme tiež na to, aby objemy objednaných materiálov zodpovedali veľkosti priestoru a predišlo sa tak plytvaniu materiálov aj vašich financií.

čítať viac menej

Návrh vizualizácie priestoru

platená služba dizajnera

Ak ide o návrh nového priestoru alebo kompletnú prerábku s výmenou celého zariadenia vrátane podláh a nábytku, potrebujete vidieť a schváliť nové riešenie aj prostredníctvom vizualizácie. V takomto prípade zabezpečíme 3D vizualizácie vytvorené našim spolupracujúcim dizajnerom alebo architektom. Ten vytvorí pre vás presne to, čo potrebujete s použitím nášho širokého sortimentu od podláh až po bytový textil. Následne vám objednáme a dodáme potrebné materiály a zabezpečíme realizáciu.

čítať viac menej

Realizačné práce

kvalitne, čisto a do detailov

Dohodneme si s vami vhodný čas, zabezpečíme realizáciu a všetko po sebe upraceme. Dbáme na vysokú úroveň a kvalitu prevedených prác. Sme detailisti a profesionáli. Ak plánujete meniť a prerobiť aj to, čo nie je v našich možnostiach, dohodneme pre vás kvalitnú prestavbu, podlahárov, položenie kobercov či iné remeslá. Nemusíte sa tak o nič starať.

čítať viac menej
© 2024 kapamat.sk Všetky práva vyhradené.