Color express štúdio

Ponúkame vám službu miešania a tónovania širokého sortimentu farieb a povrchových úprav pre komerčné účely alebo individuálne bývanie. Architektom, stavbárom alebo bežným zákazníkom namiešame tie správne odtiene alebo aj atypy podľa mnohých vzorkovníc z produkcie našich dodávateľov pomocou najnovšieho software a moderných miešacích strojov. Ak si vyberiete farby, či omietky z nášho sortimentu, nech sa rozhodnete pre maľovanie interiéru alebo farby na fasádu, benátsky štuk, náter dreva či betónu… všetko pripravíme na mieru priamo u nás v pod prísnym dohľadom a kontrolou tak, aby presne zodpovedali požiadavke na konkrétny odtieň vo vzorkovnici. Na toto sme špecialisti.

čítať viac menej
image

Potrebujete namiešať omietky, lazúry, dekoratívne stierky či farby na betón a drevo do tých správnych odtieňov?

image

Hľadáte profesionálov, ktorí vám namiešajú atypický a originálny odtieň ako nemá nikto iný?

image

Hľadáte kvalitné farby, ktoré v interiéri ani exteriéri nevyblednú, ostanú čisté a sýte roky?

image

Chcete si zakúpiť omietky a farby CAPAROL a mať istotu, že nebudete musieť po pár rokoch maľovať znova lebo stratili farebnosť?

Poradenstvo na predajni

pomoc s výberom odtieňov

Pomôžeme vám odborne vybrať ten správny odtieň či kombináciu z miliónov možností. Disponujeme množstvom farebných kolekcií a vzorkovníc, z ktorých vybrať nie je jednoduché. My si však vieme poradiť, farby a ich ladenie sú naša vášeň.

čítať viac menej

Nenašli ste správny odtieň?

tónujeme aj ATYPY

Potrebujete odtieň, ktorý ste vo vzorkovniciach nenašli, no presne by sa hodil? Je jedinečný a originálny, no natónuje ho len špecialista, ktorý sa nezľakne a vytvorí ho pre vás manuálne? Ste na správnom mieste. Toto je naša špecialita. Často v dizajnových návrhoch tónujeme pre našich klientov aj odtiene mimo vzorkovníc práve preto, lebo sa lepšie hodia, lepšie vyniknú....tomu sa hovorí perfekcionizmus a osobná starostlivosť

čítať viac menej

Príprava odtieňov

Color express

Všetky nami ponúkané materiály máme k dispozícii v základných bázach, do ktorých pridaním vysokokvalitných pigmentov vieme natónovať tradičné či moderné odtiene. Nakoniec aj od kvality pigmentov závisí trvácnosť a stabilita odtieňa. Očakávate, že farby či omietky časom nevyblednú, nestratia svoju pôvodnú farebnosť. Je to pre vás dôležité a my to vieme. Preto ponúkame prémiové materiály kombinované s najkvalitnejšími pigmentami.

čítať viac menej

Tónované materiály

archivácia odtieňov pre vaše potreby

Všetky materiály, ktoré pre vás tónujeme do farebných odtieňov zaarchivujeme pre prípad, že by ste ich neskôr potrebovali. Aj po rokoch máme dostupné vaše receptúry a vieme vám namiešať presne ten istý odtieň. Ak sa rozhodnete po rokoch premaľovať v rovnakých tónoch, alebo si pristavíte záhradný domček, na ktorom má byť omietka ako na fasáde domu, siahneme do archívu pre vašu osobnú receptúru.

čítať viac menej
© 2024 studiobyvania-ag.sk Všetky práva vyhradené.