Bytový textil
na mieru

Veľmi dôležitým prvkom, ktorý podstatne ovplyvní celkový dizajn interiéru a vnesie do bývania či pracovných priestorov jemnosť a útulnosť, je použitie rôznych druhov bytových textílií. Ponúkame vám celú škálu originálnych a kvalitných látok svetových výrobcov, v ktorých si môžte vybrať práve tie najvhodnejšie. Doladia štýl interiéru a vyriešia potreby spojené s tienením a akustikou. Na mieru vám vytvoríme akékoľvek textilné doplnky od bežných záclon, dekoračných závesov alebo tradičných vankúšov. Vyhotovíme aj krásne detské kolekcie či luxusné posteľné prehozy. Všetko, čo si prajete. Sofistikované a kvalitné systémy na tienenie spolu s garnižami, či koľajničkami. Rolety, duetty, plissé a mnoho ďalších možností vám ponúkame na jednom mieste s následným ušitím a montážou.

čítať viac menej
image

Hľadáte krásne a ušľachtilé látky na šitie bytového textilu?

image

Hľadáte niekoho , kto vám navrhne, poradí a ušije akékoľvek textílie do interiéru?

image

Máte predstavu, no potrebujete pomoc textilnej dekoratérky?

image

Potrebujete nielen záclony, závesy, sofistikované tienenie ale aj prečalúniť staršie kreslo?

Bezplatné poradenstvo

u nás v predajni

Ak máte interiér už hotový a hľadáte nevšedné a luxusné textílie pre jeho dotvorenie, nájdete u nás množstvo krásnych textílií na všetky účely použitia. A profesionálnu pomoc s výberom. Môžte sa dohodnúť na stretnutí s našou textilnou dekoratérkou, ktorá vám pomôže vybrať a skombinovať, poradí aj s technickými detailami a spolu vyberiete to najvhodnejšie riešenie.

čítať viac menej

Individuálna konzultácia

priamo u vás doma

Dohodnite sa na stretnutí s našou textilnou dekoratérkou u nás v showroome, kde vyberiete vhodné textílie a spolu sa odoberiete ku vám do interiéru. Tam spolu vytvoríte kompletný návrh bytových textílií, tienenia s detailným riešením ako textílie zavesiť, čo s čím zladiť a ako pekne ozvláštniť textilnými doplnkami akúkoľvek miestnosť vášho domu, bytu alebo firmy. Textilná dekoratérka si zoberie priamo na mieste všetky miery, vypočíta cenovú kalkuláciu a po odsúhlasení vám všetky textílie ušije a dodá aj s montážou ako komplexné riešenie.

čítať viac menej

Šitie bytových textílií na mieru

komplexné riešenie

Po vytvorení dizajnu interiéru, a realizačných prácach je poslednou čerešničkou na torte vášho bývania práve štúdiové ušitie bytových textílií na mieru. Týmto spôsobom je možné dosiahnuť originálne a exkluzívne riešenie od návrhu až po realizáciu na jednom mieste v rámci kompletného bytového dizajnu.. Aj pri textíliách bez starostí a zdĺhavého hľadania látok a spôsobov zavesenia či technických riešení, nájdete u nás všetko na jednom mieste.

čítať viac menej
© 2024 studiobyvania-ag.sk Všetky práva vyhradené.