Systémové opravy
a rekonštrukcie fasád

Pokiaľ vaša fasáda už po rokoch nevyzerá dobre, rozhodnete sa zatepliť či inak ju renovovať, poskytneme vám odborné poradenstvo a služby pre inovatívne a kvalitné riešenie s tými najvhodnejšími materiálmi, aby sme pre vás zabezpečili trvalé a moderné bezúdržbové riešenie. Naša ponuka disponuje prémiovými materiálmi vysokej kvality značky CAPAROL , ktorá zaručuje najvyšší štandard a Hi Tech riešenia . Fasádu treba robiť tak, aby vydržala v perfektnom stave minimálne 20 a viac rokov. Stáva sa však často, že aj nové fasády sa použitím slabých povrchových materiálov zmenia za pár rokov na nepoznanie. Vieme vám pomôcť zrenovovať a zabezpečiť, že sa vaša fasáda stane skutočne novým a bezproblémovým povrchom. Navrhneme kompletne vhodné materiály, farebnosť a vizualizáciu fasády tak, aby jej nový vzhľad bol pre vás a vašu nehnuteľnosť moderný a zohľadňoval všetky vaše požiadavky. Aj pri rekonštrukcii a obnove fasády rodinného alebo bytového domu či komerčnej budovy je dôležité správne nastaviť všetky parametre a vytvoriť celok s kultivovaným vzhľadom.

čítať viac menej
image

Máte pomerne nový dom, no na vašej fasáde sú už sivé fľaky a zelené riasy? Hľadáte riešenie, pri ktorom sa vám to už nestane?

image

Prerábate fasádu a nechcete dopadnúť ako susedia, ktorí ju majú po pár rokoch vyblednutú a špinavú?

image

Máte obavy z plesní a chcete vašu fasádu spraviť čistou, bezpečnou a zdraviu nezávadnou natrvalo?

image

Objavili sa na vašej fasáde miktopraskliny a hľadáte náter, ktorý ich prekryje a fasádu zachráni?

image

Hľadáte riešenie, ktorý nepekný vzhľad vašej fasády vyrieši natrvalo?

Bezplatné poradenstvo

u nás na predajni

Poradíme, ako obnoviť znehodnotenú fasádu, ako postupovať a aké technológie náteru a farby použiť tak, aby fasáda nevybledla a zostala už roky ako nová - bez machov, rias a toxických plesní. Presne navrhneme skladbu materiálov a postup, akým dosiahnete žiadaný výsledok. V prípade záujmu, odporučíme aký odtieň farby fasády zvoliť tak, aby ladila s oknami, strechou, typom domu a ostatnými prvkami.

čítať viac menej

Individuálna konzultácia

na základe obhliadky vašej fasády

Pozrieme sa na stav znehodnotenia a navrhneme najvhodnejší postup ošetrenia od umytia až po finálny náter. Odporučíme vhodné materiály a typ farby, ktorá ochráni fasádu na ďalšie roky. Môžete si vybrať systém so zárukou pre trvalé riešenie čistoty, bezúdržbovosti či odstránenia mikroprasklín. Ak sanujete fasádu napadnutú škodlivými plesňami a mikroorganizmami, ponúkame najmodernejšie riešenie pre trvalo nový povrch.

čítať viac menej

Návrh vizualizácie fasády

vizuálna pomoc

V každom prípade vám pomôžeme s výberom tých správnych odtieňov farieb a omietok. Niekdy stačí priniesť fotografie. Ak je fasáda zložitejšia alebo chcete vidieť viacero možností ako rozdeliť farebne alebo dekoračne plochy, v prípade záujmu vám pripravíme návrh alebo vizualizácie. Budete si môcť porovnať rôzne možnosti farebnosti, rozloženia obkladu a ozdobných prvkov a vybrať ten najlepší variant. Po renovácii bude vaša fasáda kompletne nová , všetko staré a nedokonalé zmizne pod povrchom a už sa neprejaví.

čítať viac menej

Dodanie materiálov a archivácia

komplexný prístup

Či už sa rozhodnete pre poradenstvo a nákup materiálov alebo kompletné riešenie a vizualizáciu, nasleduje výber a príprava materiálov v potrebnej skladbe a množstvách. Všetky použité materiály pre vás pripravíme , dodáme a zaarchivujeme pre prípad, že by ste ich neskôr potrebovali. Preto vám aj po rokoch vieme namiešať presne ten istý odtieň farby či omietky. Dbáme tiež na to, aby objemy objednaných materiálov zodpovedali veľkosti plôch a predišlo sa tak plytvaniu materiálov aj vašich financií.

čítať viac menej
© 2024 kapamat.sk Všetky práva vyhradené.