O nás

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Je to cieľ, misia aj vízia. Prostriedkom k dosiahnutiu cieľa je kvalita. Kvalita materiálov a prác, no rovnako aj kvalita pozornosti venovaná každému nášmu zákazníkovi a riešeniu jeho problému či požiadaviek. Dosiahnutie cieľa je pre nás tvorivá a farebná hra, láska k ušľachtilosti, kráse a hodnotám našich materiálov, z ktorých vytvárame pre vás naozajstný pocit domova, lásky a hrdosti.

Miesto , kde sa cítite dobre, kde učíte vkusu vaše deti, či v ktorom nachádzate útočisko, keď sa doň unavení vraciate. Vytvoriť miesto, z ktorého sa tešíte, nie je jednoduché. Radi vám v tom pomôžeme, lebo vieme, že každý z vás potrebuje svoj vlastný originál. Sme tu pre vás od roku 2005.

image

Mgr. Alena Galová

Majiteľka a dizajnérka 0903 522 572

image

Stanislava Matúšová

Administratíva a predaj 0911 804 870

image

Ing. Kristína Bruncková

Textilna dizajnérka 0911 640585

image

Martin Kysela

Realizátor, maliar, tapetár a dekoratér

image

Tomáš Dorčik

Realizátor, maliar, tapetár , dekoratér

Povedali o nás

Najlepšie farby, aké sú na trhu, farebne stále aj po rokoch, umývateľné, dýchajú, neplesnejú. Poradenstvo, ochota personálu, aj info o minulých objednávkach na profi úrovni

Lenka Bohdalová

Široká ponuka interiérových materiálov, veľký vyber dodávateľov, profesionálne poradenstvo.

Ivan Vojsovic

Som veľmi spokojná, zákazníkom pomôžu, poradia, sú ochotní. Profesionálny pristup, rýchle doručenie, krásne a moderné veci. Odporúčam aj ostatným.

Marta Harvanová

Velmi krasne Vam dakujeme,vsetkym Vas odporucame. Profesionalny pristup,velky vyber tovaru,expresne dorucenie. Dakujeme velmi pekne.

Petra Jankovičová

Prístup k zákazníkom, poradenstvo a tiež práca bola skvelá. Odporúčam

Jana Kapšová

© 2024 studiobyvania-ag.sk Všetky práva vyhradené.