Dizajn poradenstvo
Vizualizácie fasád

Sme tu pre všetkých, ktorí potrebujú pomôcť správne vybrať farebnosť a materiály na fasádu. Je veľmi dôležité vhodne skombinovať všetko, na čom pri návrhu fasády záleží – celkový štýl, architektonické prvky – strechu, okná, vstupné dvere, oplotenie a aj prostredie, v ktorom sa dom či komerčná budova nachádza. Vhodným prvkom je aj doplnkový materiál, ktorý celkový dizajn fasády zmení na originál. Vybrať viacero farebných odtieňov omietok či použiť drevo, kamenný obklad alebo tehlu…? Naše služby využijete pri návrhu novostavby, pred zatepľovaním a úpravou staršej fasády, pred bežným premaľovaním, alebo pri problémoch, kedy potrebujete fasádu kompletne zrenovovať.

čítať viac menej Materiály pre fasády
image

Neviete, aké farby či omietky si vybrať, aké sú medzi nimi rozdiely?

image

Nie ste si istí, ako fasádu zladiť s oknami, strechou, typom domu?

image

Páči sa vám konkrétna fasáda a chceli by ste niečo podobné?

image

Plánujete zmenu fasády či zateplenie, no neviete aký materiál použiť, aby vyzerala ako nová aj po rokoch a odolala vonkajším vplyvom?

Bezplatné poradenstvo

u nás na predajni

Na základe fotografie vášho domu poradíme, akú štruktúru a odtieň farby fasády zvoliť tak, aby ladila s oknami, strechou a typom domu. Odporučíme vhodný typ materiálu a chemického zloženia farby, ktorý zabezpečí, aby fasáda nevybledla a zostala roky bez machov a plesní..Prineste so sebou vzorky obkladu alebo farebnosti strechy , okien či iných prvkov a spolu vyberieme ten najvhodnejší odtieň omietky, či drevených prvkov.

čítať viac menej

Individuálna konzultácia

priamo u na mieste

Ak si situácia vyžaduje, stretneme sa priamo pri fasáde, kde si ju prezrieme na reálnom mieste. Priamo tam je možné preskúmať všetky potrebné detaily a napojenia prvkov, vedúce k vhodnému návrhu farieb a materiálov. S prihliadnutím na typ stavby, farebnosť strechy, okien a vstupných dverí a lokalitu navrhneme vhodnú kombináciu materiálov pre dekoračné fasádne prvky (sokle, rámy dverí), ako aj vzhľad samotnej omietky.

čítať viac menej

Návrh a vizualizácie fasády

vizuálna pomoc

V prípade záujmu vieme pripraviť vizualizácie možností ako rozdeliť farebné alebo dekoračné plochy. Budete si tak môcť porovnať rôzne alternatívy rozloženia farebných odtieňov, obkladu a ozdobných prvkov.

čítať viac menej

Miešanie unikátnych odtieňov farieb

zvládneme aj atypy

Ak hľadáte špecifický odtieň farby, ktorý nie je na vzorkovnici, ale len vo vašej fantázii či na obrázku, vieme vám ho bez problémov namiešať.

čítať viac menej

Dodanie a archiváciu odtieňov farby a materiálov

komplexný prístup

Materiály objednáme a zaarchivujeme. Aj po rokoch vám vieme dodať presne ten istý odtieň farby. Uistíme sa tiež, že objemy objednaných materiálov zodpovedajú veľkosti priestoru, čím predídeme plytvaniu materiálov aj vašich financií.

čítať viac menej
© 2024 studiobyvania-ag.sk Všetky práva vyhradené.