Vorwerk: zoznámte sa s novou formou vo svete kobercov

Chcete si nejakú kreatívnu detail v interiére? Koberec môže byť nielen štvorcový alebo okrúhly.

Koberce udržujú teplo v miestnosti, vytvárajú zvukovú izoláciu a pohodlie. Dnes by sme Vám chceli predstaviť Naše nové koberce značky Vorwerk. Sú vyrobené v Nemecku a vysokou kvalitou spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky. Práve pre to sme ich zaradili do Nášho predaja. Všetky koberce Vorwerk sú vyrobené z polyamidu 6,6 , čo predstavuje najkvalitnejšie vlákno na trhu. V Našej ponuke odteraz nájdete širokú farebnú škálu krásnych a ušľachtilých kobercov z jemných a mäkkých vlákien rôznej hrúbky či výšky.


Od bežných kobercov sa koberce Vorwerk líšia hlavne spomínanou kvalitou a odolnosťou vlákien. Veľmi častou požiadavkou u zákazníka je mať čistý koberec aj po dlhom čase. Výhodou kobercov Vorwerk je, že sa prakticky nedajú zašpiniť, je to práve kvalita použitého polyamidu, na povrchu ktorého sa jednoducho čiastočky nečistôt neudržia. Všetky nečistoty a aj zvieracie chlpy je veľmi jednoduché z povrchu povysávať. Vlákna sú navyše nenasiakavé (ich nasiakavosť je 2-3%), preto sa rozliaty fľak alebo špina dá okamžite utrieť vlhkou handrou a ľahko vyčistiť. Bežné koberce majú vlákna potiahnuté teflónom, ktorý sa po niekoľkých tepovaniach vymyje a nasiakavosť ich vlákien je 80 až 90%, čo je oproti kobercom Vorwerk obrovský rozdiel !

Vlákna kobercov Vorwerk majú technickú pamäť (vracajú sa po stlačení do pôvodnej polohy) a nie je možné ich zlomiť, čo zaručuje ich perfektný stav aj po odsunutí nábytku a na miestach častého prechodu nevidno zašľapanie ani po rokoch. Sú preto vhodným adeptom nielen do domácností, ale aj do škôlok, kancelárií, chodieb a komerčných priestorov. Tieto ľahko udržiavateľné koberce boli počas posledných desaťročí dôsledne testované a svoju kvalitu a farbu si vedia udržať podstatne dlhšie ako bežné koberce.

Kobercom v dome je priradená špeciálna dekoratívna úloha, ale je dôležité vedieť, ako si vybrať produkt a kam ho umiestniť.

Koberce Vorwerk sú použiteľné na podlahové kúrenie a zároveň vhodné a certifikované aj pre alergikov. Pri podlahách sa prach usádza a následne víri vo vzduchu až 85% miligramov mikro častíc prachu, ktorý alergici vdychujú. Vlákna kobercov Vorwerk takýto prach práve priťahujú a ten následne nevíri vo vzduchu, ale je usadený na dne koberca až do povysávania. Spodnú vrstvu koberca tvorí pevná podložka. Pôsobí takmer ako druhý koberec, nenájdete tam obvyklú mriežku. Podložka nezadržiava v spodnej časti koberca nečistoty, roztoče a prach, a veľmi dobre zvukovo izoluje. Navyše k hornej strane koberca je zatavená teplom namiesto lepenia, preto koberce nemajú vôbec žiaden nepríjemný zápach.

Pripravili sme pre Vás novú kolekciu kobercov 2022, tak neváhajte a príďte ku nám.

© 2024 studiobyvania-ag.sk Všetky práva vyhradené.